
Rackskabe & 19" udstyr
Caymon 19" rack. Åben ramme. 32 unit. Justerbar dybde 55-101 5 cm.
Caymon 19" rack. Åben ramme. 32 unit. Justerbar dybde 55-101 5 cm. findes lige nu fra 3.659 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Caymon 19" rack. Åben ramme. 32 unit. Justerbar dybde 55-101,5 cm. | 1-2 hverdage | 0 kr.3.659 kr. inkl. fragt | 3.659 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Caymon |
| Model | Caymon 19" rack. Åben ramme. 32 unit. Justerbar dybde 55-101,5 cm. |
| Kabellængde | 101,5 cm |
| EAN | 5414795039247 |
| Produkt-ID | CY-DPR932/B |
| Forhandlerkategorier | Rack. Åben Ramme |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Caymon 19" rack. Åben ramme. 32 unit. Justerbar dybde 55-101 5 cm. er 3.659 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Neutrik monteringsplader med M3 gevind
Fra 10 kr.
1forhandler

Rackskrue sæt med skive og møtrik. M6 for stål liste (2 0 mm.)
Fra 21,95 kr.
1forhandler

Eurolite Mounting Bracket for Corner Profile Metal
Fra 29 kr.
1forhandler

Caymon fast hylde 600mm Kun til brug med SPR eller WPR Rack skabe
Fra 349 kr.
1forhandler