
Rackskabe & 19" udstyr
Caymon 19" rack. Åben ramme. 42 unit. Justerbar dybde 55-101 5 cm.
Caymon 19" rack. Åben ramme. 42 unit. Justerbar dybde 55-101 5 cm. findes lige nu fra 3.889 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Caymon 19" rack. Åben ramme. 42 unit. Justerbar dybde 55-101,5 cm. | 1-2 hverdage | 0 kr.3.889 kr. inkl. fragt | 3.889 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Caymon |
| Model | Caymon 19" rack. Åben ramme. 42 unit. Justerbar dybde 55-101,5 cm. |
| Kabellængde | 101,5 cm |
| EAN | 5414795039254 |
| Produkt-ID | CY-DPR942/B |
| Forhandlerkategorier | Rack. Åben Ramme |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Caymon 19" rack. Åben ramme. 42 unit. Justerbar dybde 55-101 5 cm. er 3.889 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



