
Rackskabe & 19" udstyr
Caymon 19" rackskab. Med gitterlåge & lås. 80 cm. dyb & bred. 42 unit
Caymon 19" rackskab. Med gitterlåge & lås. 80 cm. dyb & bred. 42 unit findes lige nu fra 12.959 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Caymon 19" rackskab. Med gitterlåge & lås. 80 cm. dyb & bred. 42 unit | 1-2 hverdage | 0 kr.12.959 kr. inkl. fragt | 12.959 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Caymon |
| Model | Caymon 19" rackskab. Med gitterlåge & lås. 80 cm. dyb & bred. 42 unit |
| Kabellængde | 80 cm |
| Materiale | metal |
| EAN | 5414795044302 |
| Produkt-ID | CY-SPR8842GG/B |
| Forhandlerkategorier | Rackskabe i metal |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Caymon 19" rackskab. Med gitterlåge & lås. 80 cm. dyb & bred. 42 unit er 12.959 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



