
Rackskabe & 19" udstyr
Caymon 3 unit 19" DIN skinne til 24 moduler
Caymon 3 unit 19" DIN skinne til 24 moduler findes lige nu fra 339 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Caymon 3 unit 19" DIN skinne til 24 moduler | 1-2 hverdage | 49 kr.388 kr. inkl. fragt | 339 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Caymon |
| Model | Caymon 3 unit 19" DIN skinne til 24 moduler |
| Skærmstørrelse | 19 " |
| EAN | 5414795044197 |
| Produkt-ID | CY-BDR03 |
| Forhandlerkategorier | Diverse 19" |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Caymon 3 unit 19" DIN skinne til 24 moduler er 339 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Roadinger Effekt rack. 3 unit. 40 cm. dyb
Fra 1.089 kr.
1forhandler

Showgear Netværksskab med glasdør RCA-WMF-6 6U
Fra 1.339 kr.
1forhandler

Showgear Montering Set 100x skruebolt møtrik og beskyttelsesring
Fra 179 kr.
1forhandler

LogiLink 19" vertical wall mount bracket / under desk mount 3 U
4,8Fra 1.366 kr.
1forhandler