
Rackskabe & 19" udstyr
Caymon Flying steel 4mm 150 cm
Caymon Flying steel 4mm 150 cm findes lige nu fra 69 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Caymon Flying steel 4mm 150 cm | 1-2 hverdage | 49 kr.118 kr. inkl. fragt | 69 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Caymon |
| Model | Caymon Flying steel 4mm 150 cm |
| Kabellængde | 150 cm |
| EAN | 5414795012103 |
| Produkt-ID | CY-STL150 |
| Forhandlerkategorier | SC Caymon |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Caymon Flying steel 4mm 150 cm er 69 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LogiLink M5 Screws + Cage Nuts Mounting Kit 50-Pack zinc-plated
4,8Fra 420 kr.
1forhandler

Roadinger Flightcase rack. 20 unit. 45 cm. Professionel kvalitet. Med hjul
Fra 6.969 kr.
1forhandler

LOGILINK 19" cantilever shelf front screw fixing d=250 mm
4,8Fra 624 kr.
1forhandler

Adam Hall 19" Housing 3 U rackmount with Vent Slots 87409 V
Fra 759 kr.
1forhandler