
Rackskabe & 19" udstyr
Caymon Flying steel 4mm 50 cm
Caymon Flying steel 4mm 50 cm findes lige nu fra 39 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Caymon Flying steel 4mm 50 cm | 1-2 hverdage | 49 kr.88 kr. inkl. fragt | 39 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Caymon |
| Model | Caymon Flying steel 4mm 50 cm |
| Kabellængde | 50 cm |
| EAN | 5414795012066 |
| Produkt-ID | CY-STL050 |
| Forhandlerkategorier | SC Caymon |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Caymon Flying steel 4mm 50 cm er 39 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Adam Hall Rackskruer M6 x 16 mm. Sort. 100 stk.
Fra 159 kr.
1forhandler

LOGILINK 19" SOHO wall cabinet 6U 540 x 400 mm flatpack (disassemb
4,8Fra 4.644 kr.
1forhandler

Showgear 19" beskyttelsespanel 3 unit
Fra 139 kr.
1forhandler

Adam Hall 19" Ventilationspanel med kant og vandrette riller. Stål. 1 unit
Fra 53,50 kr.
1forhandler