
Rackskabe & 19" udstyr
Caymon køle blæsermodul 800mm 4 blæsere 230V
Caymon køle blæsermodul 800mm 4 blæsere 230V findes lige nu fra 1.079 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Caymon køle blæsermodul 800mm - 4 blæsere 230V | 1-2 hverdage | 49 kr.1.128 kr. inkl. fragt | 1.079 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Caymon |
| Model | Caymon køle blæsermodul 800mm - 4 blæsere 230V |
| Spænding | 230V |
| Materiale | metal |
| EAN | 5414795031036 |
| Produkt-ID | CY-SPR80RF |
| Forhandlerkategorier | Rackskabe i metal |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Caymon køle blæsermodul 800mm 4 blæsere 230V er 1.079 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Techly Vertical Wall Mounting Bracket 19" 4U Black Easyline
4,8Fra 2.798 kr.
1forhandler

LOGILINK 19" Fan unit with 2 fans
4,8Fra 5.010 kr.
1forhandler

SKB Roto-molded 10U Top Mixer Rack SKB 1SKB-R100 Roto 10U Mixer Rack
Fra 3.349 kr.
1forhandler

Adam Hall Mounting Kit for 87700 19" Shock Mount Frame 87700 SET
Fra 57,50 kr.
1forhandler