
Rackskabe & 19" udstyr
Caymon rack for vægmontering 450 + 100 mm dyb 6 unit
Caymon rack for vægmontering 450 + 100 mm dyb 6 unit findes lige nu fra 3.069 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Caymon rack for vægmontering 450 + 100 mm dyb, 6 unit | 1-2 hverdage | 0 kr.3.069 kr. inkl. fragt | 3.069 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Caymon |
| Model | Caymon rack for vægmontering 450 + 100 mm dyb, 6 unit |
| Spænding | 19 V |
| Materiale | metal |
| Licens - enheder | 6 enheder |
| EAN | 5414795034389 |
| Produkt-ID | CY-HPR506/B |
| Forhandlerkategorier | Rackskabe i metal |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Caymon rack for vægmontering 450 + 100 mm dyb 6 unit er 3.069 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



