
Rackskabe & 19" udstyr
Caymon transport hjul drejligt 130 mm max. 150 kg
Caymon transport hjul drejligt 130 mm max. 150 kg findes lige nu fra 109 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Caymon transport hjul drejligt, 130 mm max. 150 kg | 1-2 hverdage | 49 kr.158 kr. inkl. fragt | 109 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Caymon |
| Model | Caymon transport hjul drejligt, 130 mm max. 150 kg |
| Truss/størrelse | 80 mm |
| EAN | 5414795002173 |
| Produkt-ID | CY-CAS100 |
| Forhandlerkategorier | SC Caymon |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Caymon transport hjul drejligt 130 mm max. 150 kg er 109 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



