
Rackskabe & 19" udstyr
Caymon Ventilationsplade 1 unit 9 5" og 10 5" stål
Caymon Ventilationsplade 1 unit 9 5" og 10 5" stål findes lige nu fra 59 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Ventilationsplade 1 unit 9,5" og 10,5" stål | 1-2 hverdage | 49 kr.108 kr. inkl. fragt | 59 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Caymon |
| Model | Caymon Ventilationsplade 1 unit 9,5" og 10,5" stål |
| Skærmstørrelse | 10,5" |
| Farve | sort |
| Truss/størrelse | 10 mm |
| EAN | 5414795041820 |
| Produkt-ID | CY-BSVN01 |
| Forhandlerkategorier | Half rack 9,5" |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Caymon Ventilationsplade 1 unit 9 5" og 10 5" stål er 59 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



