
Rackskabe & 19" udstyr
Krympeflex. Klar med lim. 19 mm. (krymper ned til 6 mm.). 60 cm.
Krympeflex. Klar med lim. 19 mm. (krymper ned til 6 mm.). 60 cm. findes lige nu fra 49,95 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Krympeflex. Klar med lim. 19 mm. (krymper ned til 6 mm.). 60 cm. | 1-2 hverdage | 49 kr.98,95 kr. inkl. fragt | 49,95 kr. Før 79,95 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | Krympeflex. Klar med lim. 19 mm. (krymper ned til 6 mm.). 60 cm. |
| Kabellængde | 60 cm |
| Farve | klar |
| Truss/størrelse | 19 mm |
| EAN | 5710190213344 |
| Produkt-ID | n4-202684 |
| Forhandlerkategorier | Krympeflex |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Krympeflex. Klar med lim. 19 mm. (krymper ned til 6 mm.). 60 cm. er 49,95 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Adam Hall Latch for Rack Door Plastic Adam Hall 19" Parts
Fra 24,75 kr.
1forhandler

Roadinger Effekt rack. 12 unit. 38 cm. dyb
Fra 2.859 kr.
1forhandler

Roadinger Flightcase kuffert med plukskum. Sort. 62 x 47 x 19 cm.
Fra 1.239 kr.
1forhandler

Roadinger Åbent studio effekt rack. 4 Unit
Fra 819 kr.
1forhandler