
Rackskabe & 19" udstyr
LogiLink DIN Rail Power Supply 120 W / 48 V
LogiLink DIN Rail Power Supply 120 W / 48 V findes lige nu fra 1.936 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk LogiLink DIN Rail Power Supply 120 W / 48 V | 1-3 dage | 39 kr.1.975 kr. inkl. fragt | 1.936 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LogiLink DIN Rail Power Supply 120 W / 48 V |
| Effekt | 120 W |
| Spænding | 48 V |
| EAN | 4052792072556 |
| Produkt-ID | 50462 |
| Forhandlerkategorier | Rack og tilbehør |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LogiLink DIN Rail Power Supply 120 W / 48 V er 1.936 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Caymon rack sammenkobling sæt (4 styk)
Fra 99 kr.
1forhandler

Caymon CASY123 1 space vinklet plade 1 x XLR hun >3-pin
Fra 99 kr.
1forhandler

SKB 4U Roto Rolling Rack SKB-R4UW Rolling rack
Fra 3.719 kr.
1forhandler

Roadinger Flightcase rack. 12 unit. 45 cm. Professionel kvalitet. Med hjul
Fra 6.149 kr.
1forhandler