
Rackskabe & 19" udstyr
LogiLink DIN Rail Power Supply 15 W / 12 V
LogiLink DIN Rail Power Supply 15 W / 12 V findes lige nu fra 766 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk LogiLink DIN Rail Power Supply 15 W / 12 V | 1-3 dage | 39 kr.805 kr. inkl. fragt | 766 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LogiLink DIN Rail Power Supply 15 W / 12 V |
| Effekt | 15 W |
| Spænding | 12 V |
| EAN | 4052792072532 |
| Produkt-ID | 50460 |
| Forhandlerkategorier | Rack og tilbehør |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LogiLink DIN Rail Power Supply 15 W / 12 V er 766 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Showgear Hylde til pro metal udstyr rack 2 unit
Fra 319 kr.
1forhandler

Adam Hall Stikpanel til 16 D-size stik (XLR Speakon Powercon mv.). Med strips-aflastning. Stål. 1 unit
Fra 109 kr.
1forhandler

LOGILINK Front panel 24x LC-Duplex or SC-Simplex for 19" fiber optic
4,8Fra 158 kr.
1forhandler

Superlux HM10A mikrofonholder Ø 19 24 mm
Fra 49 kr.
1forhandler