Rackskabe & 19" udstyr
Neutrik Monteringsrack 19" til Neutrik Dante interface NA2-IO-LINE
Neutrik Monteringsrack 19" til Neutrik Dante interface NA2-IO-LINE findes lige nu fra 209 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Monteringsrack 19" til Neutrik Dante interface NA2-IO-LINE | 1-2 hverdage | 49 kr.258 kr. inkl. fragt | 209 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Neutrik |
| Model | Neutrik Monteringsrack 19" til Neutrik Dante interface NA2-IO-LINE |
| Rackstørrelse | 1U |
| Produkt-ID | NEU-NRP1RU-2A |
| Forhandlerkategorier | Dante udstyr |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Neutrik Monteringsrack 19" til Neutrik Dante interface NA2-IO-LINE er 209 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Rolls RM67 Rackmonterbar mixer til 3 mikrofoner og 4 stereo line-kilder 1 unit
Fra 3.339 kr.
1forhandler

Caymon CASY 2 unit chassis for 12 paneler for/bag 120mm
Fra 639 kr.
1forhandler

Adam Hall 19" Frontbeskyttelse med plexiglas. 2 unit
Fra 229 kr.
1forhandler

Eurolite Mounting Bracket for DXT-series
Fra 119 kr.
1forhandler