
Rackskabe & 19" udstyr
Omnitronic CM-5300. 19" 5-kanals Club Mixer
Omnitronic CM-5300. 19" 5-kanals Club Mixer findes lige nu fra 4.809 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Omnitronic CM-5300. 19" 5-kanals Club Mixer | 1-2 hverdage | 0 kr.4.809 kr. inkl. fragt | 4.809 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Omnitronic |
| Model | Omnitronic CM-5300. 19" 5-kanals Club Mixer |
| EAN | 4026397708172 |
| Produkt-ID | E-10006950 |
| Forhandlerkategorier | 19" Rack mixer |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Omnitronic CM-5300. 19" 5-kanals Club Mixer er 4.809 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Adam Hall Stikpanel til 12 D-size stik (XLR Speakon Powercon mv.). Stål. 1 unit
Fra 67,95 kr.
1forhandler

LOGILINK 10" SOHO wallmount enclosure 8U 312 x 300 mm assembled gre
4,8Fra 3.956 kr.
1forhandler

LogiLink Cable management ring 140 x 100 mm for 19-inch racks side cable entry
4,8Fra 132 kr.
1forhandler

CANOVATE Heavy duty shelf for racks with a depth of 1200mm
4,8Fra 3.976 kr.
1forhandler