
Rackskabe & 19" udstyr
Palmer 19" DI box 4 channels active Palmer
Palmer 19" DI box 4 channels active Palmer findes lige nu fra 3.349 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk 19" DI box, 4 channels, active - Palmer | 1-2 hverdage | 0 kr.3.349 kr. inkl. fragt | 3.349 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Palmer |
| Model | Palmer 19" DI box, 4 channels, active - Palmer |
| EAN | 4049521911712 |
| Produkt-ID | A-PBRIDGE4A |
| Forhandlerkategorier | Line drivers / DI boks |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Palmer 19" DI box 4 channels active Palmer er 3.349 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Roadinger 19" Metal rack. Åbent. 22 Unit
Fra 2.929 kr.
1forhandler

Adam Hall Latch for Rack Door Plastic Adam Hall 19" Parts
Fra 24,75 kr.
1forhandler

Caymon CASY126 1 space plade 2 x XLR han > 3-pin
Fra 149 kr.
1forhandler

Roadinger Flightcase rack. 6 unit. 45 cm. Professionel kvalitet
Fra 4.509 kr.
1forhandler