
Rackskabe & 19" udstyr
RELACART R-M2 Rack mount kit for 2x9.5" housing
RELACART R-M2 Rack mount kit for 2x9.5" housing findes lige nu fra 179 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk RELACART R-M2 Rack mount kit for 2x9.5" housing | 1-2 hverdage | 49 kr.228 kr. inkl. fragt | 179 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | RELACART |
| Model | RELACART R-M2 Rack mount kit for 2x9.5" housing |
| Kabellængde | 24 cm |
| EAN | 4026397562057 |
| Produkt-ID | E-13055197 |
| Forhandlerkategorier | Relacart |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for RELACART R-M2 Rack mount kit for 2x9.5" housing er 179 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

CANOVATE 19" Sliding shelf for racks with a depth of 800 mm
4,8Fra 3.676 kr.
1forhandler

Caymon slide-out rack 24 Unit 420 mm dyb
Fra 6.869 kr.
1forhandler

Caymon flightcase 11U i top og 7U i front
Fra 2.509 kr.
1forhandler

CANOVATE Heavy duty shelf for racks with a depth of 800 mm
4,8Fra 3.174 kr.
1forhandler