
Rackskabe & 19" udstyr
ROADINGER Effekt Rack CO DD 1U 24 cm dyb
ROADINGER Effekt Rack CO DD 1U 24 cm dyb findes lige nu fra 999 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk ROADINGER Effekt Rack CO DD, 1U, 24 cm dyb, sort | 1-2 hverdage | 49 kr.1.048 kr. inkl. fragt | 999 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Roadinger |
| Model | ROADINGER Effekt Rack CO DD, 1U, 24 cm dyb, |
| Kabellængde | 24 cm |
| Farve | sort |
| Rackstørrelse | 1U |
| EAN | 4026397724356 |
| Produkt-ID | E-30107189 |
| Forhandlerkategorier | Flightcase Racks |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ROADINGER Effekt Rack CO DD 1U 24 cm dyb er 999 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Adam Hall 19" Mains Power Strip 8 Sockets VDE-certified 87471
Fra 489 kr.
1forhandler

LOGILINK 19" Wallmounted single-section box 6U 540 x 450 mm disassem
4,8Fra 4.756 kr.
1forhandler

Roadinger 19" Metal rack. Åbent. 6 Unit
Fra 1.269 kr.
1forhandler

Caymon CASY162 1 space USB 2.0 > 4-pin
Fra 79 kr.
1forhandler