
Rackskabe & 19" udstyr
ROADINGER Rack Profi 5U 25cm
ROADINGER Rack Profi 5U 25cm findes lige nu fra 2.409 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk ROADINGER Rack Profi 5U 25cm | 1-2 hverdage | 0 kr.2.409 kr. inkl. fragt | 2.409 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Roadinger |
| Model | ROADINGER Rack Profi 5U 25cm |
| Kabellængde | 25cm |
| Rackstørrelse | 5U |
| EAN | 4026397702552 |
| Produkt-ID | E-30109164 |
| Forhandlerkategorier | Roadinger |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ROADINGER Rack Profi 5U 25cm er 2.409 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Showgear Netværksskab med glasdør RCA-WMF-9 9U
Fra 1.649 kr.
1forhandler

CANOVATE 19" Wallmounted single-section cabinet 21U 600 x 560 mm
4,8Fra 14.738 kr.
1forhandler

Caymon rack til vægmontering. 45 + 10 cm. dyb. 12 unit
Fra 3.669 kr.
1forhandler

Adam Hall Heavy duty rackliste. 18 unitSort. Adam Hall 61535B18
Fra 82,95 kr.
1forhandler