
Rackskabe & 19" udstyr
ROADINGER Rack Profi 6U 25cm
ROADINGER Rack Profi 6U 25cm findes lige nu fra 2.619 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk ROADINGER Rack Profi 6U 25cm | 1-2 hverdage | 0 kr.2.619 kr. inkl. fragt | 2.619 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Roadinger |
| Model | ROADINGER Rack Profi 6U 25cm |
| Kabellængde | 25cm |
| Rackstørrelse | 6U |
| EAN | 4026397702569 |
| Produkt-ID | E-30109165 |
| Forhandlerkategorier | Roadinger |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ROADINGER Rack Profi 6U 25cm er 2.619 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



