
Rackskabe & 19" udstyr
Showgear 19" monteringspanel til ikke-19"udstyr 2 unit
Showgear 19" monteringspanel til ikke-19"udstyr 2 unit findes lige nu fra 319 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk 19" monteringspanel til ikke-19"udstyr 2 unit | 1-2 hverdage | 49 kr.368 kr. inkl. fragt | 319 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Showgear |
| Model | Showgear 19" monteringspanel til ikke-19"udstyr 2 unit |
| Skærmstørrelse | 19" |
| Rackstørrelse | 2u |
| EAN | 8717748040978 |
| Produkt-ID | D7822 |
| Forhandlerkategorier | 19 Inch Accessories-DK |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Showgear 19" monteringspanel til ikke-19"udstyr 2 unit er 319 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK 19" SOHO wall cabinet 6U 540 x 550 mm flatpack (disassemb
4,8Fra 5.318 kr.
1forhandler

Caymon børsteåbning til kabler SPR WPR og HPR rack
Fra 109 kr.
1forhandler

Roadinger Flightcase til 19" mixer. 3 unit
Fra 959 kr.
1forhandler

LOGILINK Mini patch panel Cat.6A STP 8 ports black 0.5 U
4,8Fra 1.060 kr.
1forhandler