
Rackskabe & 19" udstyr
Showgear Dobbelt svanehalselampe til 19" rack. Kold hvid LED
Showgear Dobbelt svanehalselampe til 19" rack. Kold hvid LED findes lige nu fra 529 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Dobbelt svanehalselampe til 19" rack. Kold hvid LED | 1-2 hverdage | 49 kr.578 kr. inkl. fragt | 529 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Showgear |
| Model | Showgear Dobbelt svanehalselampe til 19" rack. Kold hvid LED |
| Spænding | 12 V |
| Farve | hvid |
| Licens - enheder | 1 enhed |
| EAN | 8717748422163 |
| Produkt-ID | 60796 |
| Forhandlerkategorier | Rack belysning |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Showgear Dobbelt svanehalselampe til 19" rack. Kold hvid LED er 529 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris


