
Rackskabe & 19" udstyr
Showgear Ventilator enhed temperaturstyret til 19" rack eller skab 4-vejs 1U v
Showgear Ventilator enhed temperaturstyret til 19" rack eller skab 4-vejs 1U v findes lige nu fra 1.139 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Showgear Ventilator enhed temperaturstyret til 19" rack eller skab, 4-vejs, 1U v | 1-2 hverdage | 49 kr.1.188 kr. inkl. fragt | 1.139 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Showgear |
| Model | Showgear Ventilator enhed temperaturstyret til 19" rack eller skab, 4-vejs, 1U v |
| Rackstørrelse | 1U |
| EAN | 8717748503978 |
| Produkt-ID | D7696 |
| Forhandlerkategorier | 19" Ventilations Panel |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Showgear Ventilator enhed temperaturstyret til 19" rack eller skab 4-vejs 1U v er 1.139 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK 19" Patch panel Cat.6 STP 24 ports only 0.5U
4,8Fra 2.244 kr.
1forhandler

LOGILINK 19" ECO Wall Cabinet 9U 540 x 550 mm flatpack (disassembled
4,8Fra 6.166 kr.
1forhandler
Huawei Mate X3 19 9 cm (7.85") 2496 x 2224 pixel 12 GB 512 GB 50 MP
4,8Fra 18.882 kr.
1forhandler

LOGILINK 19" SOHO wall cabinet 9U 540 x 550 mm flatpack (disassemb
4,8Fra 6.166 kr.
1forhandler