
Røgmaskiner & effekter
HAZEBASE classic² Standard Røg Maskine 1600W 230V/50 Hz
HAZEBASE classic² Standard Røg Maskine 1600W 230V/50 Hz findes lige nu fra 11.889 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk HAZEBASE classic² Standard Røg Maskine 1600W 230V/50 Hz | 1-2 hverdage | 0 kr.11.889 kr. inkl. fragt | 11.889 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Røgmaskiner & effekter |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | HAZEBASE |
| Model | HAZEBASE classic² Standard Røg Maskine 1600W 230V/50 Hz |
| Opdateringshastighed | 50 Hz |
| Effekt | 1600W |
| Spænding | 230V |
| EAN | 4026397697377 |
| Produkt-ID | E-51700158 |
| Forhandlerkategorier | Røgmaskiner til Erhverv |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for HAZEBASE classic² Standard Røg Maskine 1600W 230V/50 Hz er 11.889 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



