
Røgmaskiner & effekter
HAZEBASE highpower² Standard Røg Maskine 3100W 230V/50Hz
HAZEBASE highpower² Standard Røg Maskine 3100W 230V/50Hz findes lige nu fra 13.719 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk HAZEBASE highpower² Standard Røg Maskine 3100W 230V/50Hz | 1-2 hverdage | 0 kr.13.719 kr. inkl. fragt | 13.719 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Røgmaskiner & effekter |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | HAZEBASE |
| Model | HAZEBASE highpower² Standard Røg Maskine 3100W 230V/50Hz |
| Opdateringshastighed | 50Hz |
| Effekt | 3100W |
| Spænding | 230V |
| EAN | 4026397697360 |
| Produkt-ID | E-51700155 |
| Forhandlerkategorier | Røgmaskiner til Erhverv |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for HAZEBASE highpower² Standard Røg Maskine 3100W 230V/50Hz er 13.719 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Antari MCR-1F. Trådløs Remote til MB-1
Fra 719 kr.
1forhandler

TCM FX TCM Metallic konfetti. Rektangulær. 55x18 mm. Hvid. 1 Kg.
Fra 219 kr.
1forhandler

TCM FX TCM Papir konfetti. Rektangulær. 55x18 mm. Neon-grøn. UV aktiv. 1 Kg.
Fra 259 kr.
1forhandler

Eurolite LED Hybrid Røgmaskine med orange LED lys Eurolite N-11
Fra 459 kr.
1forhandler