
Scenehardware
Adam Hall Casemaker 30 x 30 mm anodised Q 6506 A
Adam Hall Casemaker 30 x 30 mm anodised Q 6506 A findes lige nu fra 529 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Adam Hall Casemaker 30 x 30 mm anodised - Q 6506 A | 1-2 hverdage | 49 kr.578 kr. inkl. fragt | 529 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Scenehardware |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Casemaker 30 x 30 mm anodised - Q 6506 A |
| Materiale | aluminium |
| Truss/størrelse | 30 mm |
| EAN | 4049521050145 |
| Produkt-ID | A-Q6506A |
| Forhandlerkategorier | Adam Hall Hardware |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Casemaker 30 x 30 mm anodised Q 6506 A er 529 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Adam Hall Chrome Steel Handle 136 mm + 2 Screws M4 x 16 mm 3453
Fra 50,95 kr.
1forhandler

Ellerkæde clutch med låsende forkortelsesklo 8 mm kæde 2
Fra 1.089 kr.
1forhandler

Adam Hall Firkant metalhjørne med boble. Blank. 37 x 37 mm.
Fra 13,50 kr.
1forhandler

SHZ Round Sling 3m max. Load 2000KG nach EN 1492-2 SF7
Fra 189 kr.
1forhandler