
Scenelys & lamper
Artecta Cali Ribbon 5050 66 RGB RGB 605 lm/m 66 LEDs/m 13 W/m 48 V
Artecta Cali Ribbon 5050 66 RGB RGB 605 lm/m 66 LEDs/m 13 W/m 48 V findes lige nu fra 2.179 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Artecta Cali Ribbon 5050 - 66 - RGB RGB - 605 lm/m - 66 LEDs/m - 13 W/m - 48 V | 1-2 hverdage | 0 kr.2.179 kr. inkl. fragt | 2.179 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Scenelys & lamper |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Artecta |
| Model | Artecta Cali Ribbon 5050 - 66 - RGB RGB - 605 lm/m - 66 LEDs/m - 13 W/m - 48 V |
| Kabellængde | 3M |
| Effekt | 13 W |
| Spænding | 48 V |
| EAN | 8717748558916 |
| Produkt-ID | A0880500 |
| Forhandlerkategorier | Artecta |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Artecta Cali Ribbon 5050 66 RGB RGB 605 lm/m 66 LEDs/m 13 W/m 48 V er 2.179 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Showtec EventLITE 4/8 Mini Set Case incl. 6 x EventLITE
Fra 10.995 kr.
1forhandler

Eurolite Crom PAR 30 Spot. E27. 230 Volt + 11 Watt kold hvid LED pære
Fra 309 kr.
1forhandler

Artecta Cali Ribbon 2835 120 CCT 4000 K CRI 90 850 lm/m 120 LEDs/m 8 W/m 48 V
Fra 5.039 kr.
1forhandler

ROADINGER Flightcase 12x LED Bar size
Fra 7.769 kr.
1forhandler