
Scenelys & lamper
Artecta Havana Neon 2811 60 RGB Pixel RGB 60 LEDs/m 14.4 W/m 24 V
Artecta Havana Neon 2811 60 RGB Pixel RGB 60 LEDs/m 14.4 W/m 24 V findes lige nu fra 2.069 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Artecta Havana Neon 2811 - 60 - RGB Pixel RGB - 60 LEDs/m - 14.4 W/m - 24 V | 1-2 hverdage | 0 kr.2.069 kr. inkl. fragt | 2.069 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Scenelys & lamper |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Artecta |
| Model | Artecta Havana Neon 2811 - 60 - RGB Pixel RGB - 60 LEDs/m - 14.4 W/m - 24 V |
| Kabellængde | 17 m |
| Effekt | 14.4 W |
| Spænding | 24 V |
| EAN | 8717748491527 |
| Produkt-ID | A0852150 |
| Forhandlerkategorier | Neon Flex LED |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Artecta Havana Neon 2811 60 RGB Pixel RGB 60 LEDs/m 14.4 W/m 24 V er 2.069 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



