
Scenelys & lamper
Artecta Havana Neon 2835 180 CCT 3000 K CRI 90 180 LEDs/m 14 W/m 24 V
Artecta Havana Neon 2835 180 CCT 3000 K CRI 90 180 LEDs/m 14 W/m 24 V findes lige nu fra 1.229 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Artecta Havana Neon 2835 - 180 - CCT 3000 K - CRI 90 - 180 LEDs/m - 14 W/m - 24 V | 1-2 hverdage | 49 kr.1.278 kr. inkl. fragt | 1.229 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Scenelys & lamper |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Artecta |
| Model | Artecta Havana Neon 2835 - 180 - CCT 3000 K - CRI 90 - 180 LEDs/m - 14 W/m - 24 V |
| Effekt | 14 W |
| Spænding | 24 V |
| EAN | 8717748518101 |
| Produkt-ID | A0853301 |
| Forhandlerkategorier | Neon Flex LED |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Artecta Havana Neon 2835 180 CCT 3000 K CRI 90 180 LEDs/m 14 W/m 24 V er 1.229 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Eurolite LED IP PAR 14x8W QCL RGBW IP65
Fra 3.579 kr.
1forhandler

Eurolite LED PAR-64 100W COB LEDs 3000K Zoom 11-48°
Fra 2.859 kr.
1forhandler

FOS Lighting FOS TOUR PAR 150 PEARL 150 Watt RGBW LED. 80° Beam Angle IP65
Fra 2.949 kr.
1forhandler

SHOWTEC Cameleon Zoom Spot 7Q6 Tour 7x 50 W RGBWA-UV Spot
Fra 7.839 kr.
1forhandler