
Scenelys & lamper
Artecta Havana Ribbon 120-24 V 5 m 3528 LED 760-870 Lm/m 4000 K
Artecta Havana Ribbon 120-24 V 5 m 3528 LED 760-870 Lm/m 4000 K findes lige nu fra 419 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Artecta Havana Ribbon 120-24 V 5 m - 3528 LED - 760-870 Lm/m - 4000 K | 1-2 hverdage | 49 kr.468 kr. inkl. fragt | 419 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Scenelys & lamper |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Artecta |
| Model | Artecta Havana Ribbon 120-24 V 5 m - 3528 LED - 760-870 Lm/m - 4000 K |
| Kabellængde | 5 m |
| Spænding | 24 V |
| Materiale | aluminium |
| EAN | 8717748396389 |
| Produkt-ID | A0852044 |
| Forhandlerkategorier | Artecta |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Artecta Havana Ribbon 120-24 V 5 m 3528 LED 760-870 Lm/m 4000 K er 419 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



