
Scenelys & lamper
Artecta Havana Ribbon 2835 120 CCT 2200-4000 K LED Strip 19.2 W/m 600 LEDs 5
Artecta Havana Ribbon 2835 120 CCT 2200-4000 K LED Strip 19.2 W/m 600 LEDs 5 findes lige nu fra 809 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Artecta Havana Ribbon 2835 - 120 - CCT 2200-4000 K LED Strip - 19.2 W/m - 600 LEDs - 5 m | 1-2 hverdage | 49 kr.858 kr. inkl. fragt | 809 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Scenelys & lamper |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Artecta |
| Model | Artecta Havana Ribbon 2835 - 120 - CCT 2200-4000 K LED Strip - 19.2 W/m - 600 LEDs - 5 m |
| Kabellængde | 5 m |
| Effekt | 19.2 W |
| Materiale | aluminium |
| Truss/størrelse | 10 mm |
| EAN | 8717748521439 |
| Produkt-ID | A0851110 |
| Forhandlerkategorier | Artecta |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Artecta Havana Ribbon 2835 120 CCT 2200-4000 K LED Strip 19.2 W/m 600 LEDs 5 er 809 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Eurolite Crom PAR 46 Spot. E27. 230 Volt. Max. 100 Watt
Fra 129 kr.
1forhandler

Cameo Outdoor SMD LED Wash Light and Strobe RGBW Version Cameo
Fra 0 kr.
1forhandler

Laserworld CUBE 1 1 Watt RGB Laser med App styring fra mobil
Fra 2.890 kr.
1forhandler

Artecta Aqua Spot 200 200 W LED projektør spot med vandmønster IP65
Fra 18.009 kr.
1forhandler