
Scenelys & lamper
Artecta Havana Ribbon 60-24 V 5 m 3528 LED 400-460 Lm/m 3000 K
Artecta Havana Ribbon 60-24 V 5 m 3528 LED 400-460 Lm/m 3000 K findes lige nu fra 279 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Artecta Havana Ribbon 60-24 V 5 m - 3528 LED - 400-460 Lm/m - 3000 K | 1-2 hverdage | 49 kr.328 kr. inkl. fragt | 279 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Scenelys & lamper |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Artecta |
| Model | Artecta Havana Ribbon 60-24 V 5 m - 3528 LED - 400-460 Lm/m - 3000 K |
| Kabellængde | 5 m |
| Spænding | 24 V |
| Materiale | aluminium |
| EAN | 8717748300737 |
| Produkt-ID | A0852031 |
| Forhandlerkategorier | Artecta |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Artecta Havana Ribbon 60-24 V 5 m 3528 LED 400-460 Lm/m 3000 K er 279 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Artecta Cali Ribbon 2835 72 CCT 4000 K CRI 90 490 lm/m 72 LEDs/m 4.8 W/m 48 V
Fra 3.159 kr.
1forhandler

Showtec Compact Power Light Set MKII inkl. taske fodkontakt og stativ
Fra 4.869 kr.
1forhandler

EUROLITE LED TMH-H380 Beam/Wash/Flower Effect
Fra 6.149 kr.
1forhandler

Cameo ROOT PAR TW 7 x 4 W Tunable White LED PAR Spotlight CW-WW
Fra 939 kr.
1forhandler