
Scenelys & lamper
Cameo ZENIT Z120 G2 Professional Zoom PAR IP65 120 W RGBW COB LED
Sammenlign aktuelle priser på Cameo ZENIT Z120 G2 Professional Zoom PAR IP65 120 W RGBW COB LED fra de forhandlere, vi kan matche.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Cameo ZENIT Z120 G2 Professional Zoom PAR IP65, 120 W RGBW COB LED | 1-2 hverdage | 49 kr.49 kr. inkl. fragt | 0 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Scenelys & lamper |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Cameo |
| Model | Cameo ZENIT Z120 G2 Professional Zoom PAR IP65, 120 W RGBW COB LED |
| Effekt | 120 W |
| Truss/størrelse | 16 mm |
| EAN | 4049521353727 |
| Produkt-ID | A-CLZZ120G2 |
| Forhandlerkategorier | Flere farvet LED lamper (IP65) |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Cameo ZENIT Z120 G2 Professional Zoom PAR IP65 120 W RGBW COB LED er 0 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris


