
Scenelys & lamper
Elation Seven Batten 72 60 x 25W 7-in-1 RGBAW + Lime + UV (395nm) LEDs
Elation Seven Batten 72 60 x 25W 7-in-1 RGBAW + Lime + UV (395nm) LEDs findes lige nu fra 26.120 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Elation Seven Batten 72, 60 x 25W 7-in-1 RGBAW + Lime + UV (395nm) LEDs | 1-2 hverdage | 0 kr.26.120 kr. inkl. fragt | 26.120 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Scenelys & lamper |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Elation |
| Model | Elation Seven Batten 72, 60 x 25W 7-in-1 RGBAW + Lime + UV (395nm) LEDs |
| Kabellængde | 1.8m |
| Effekt | 25W |
| Produkt-ID | M-1236200074 |
| Forhandlerkategorier | LED Bar |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Elation Seven Batten 72 60 x 25W 7-in-1 RGBAW + Lime + UV (395nm) LEDs er 26.120 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris


