
Scenelys & lamper
Eurolite LED BAR-3 HCL Bar 3 x 12 W 6in1 LED with RGBAW+UV
Eurolite LED BAR-3 HCL Bar 3 x 12 W 6in1 LED with RGBAW+UV findes lige nu fra 819 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Eurolite LED BAR-3 HCL Bar, 3 x 12 W 6in1 LED with RGBAW+UV | 1-2 hverdage | 49 kr.868 kr. inkl. fragt | 819 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Scenelys & lamper |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Eurolite |
| Model | Eurolite LED BAR-3 HCL Bar, 3 x 12 W 6in1 LED with RGBAW+UV |
| Kabellængde | 26 cm |
| Effekt | 12 W |
| EAN | 4026397617177 |
| Produkt-ID | E-51930395 |
| Forhandlerkategorier | LED Bar |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Eurolite LED BAR-3 HCL Bar 3 x 12 W 6in1 LED with RGBAW+UV er 819 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Artecta Havana Ribbon 2835 60 Gold 1700 K 515 lm/m 60 LEDs/m 5 W/m 24 V
Fra 319 kr.
1forhandler

Cameo Q-Spot 15 RGBW. 15 Watt RGBW LED.
Fra 1.269 kr.
1forhandler

Cameo Infrared remote control for Q-SPOTS (V2) Q-SPOT REMOTE 2
Fra 99 kr.
1forhandler

Cameo Haze væske. Tynd tåge og lang hængetid. Uden olie. 5 Liter
Fra 229 kr.
1forhandler