
Scenelys & lamper
Eurolite sæt: PAR-20 Spot sil + PAR-20 230V COB 6W E-27 LED 1800-3000K dim2warm
Eurolite sæt: PAR-20 Spot sil + PAR-20 230V COB 6W E-27 LED 1800-3000K dim2warm findes lige nu fra 369 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Eurolite sæt: PAR-20 Spot sil + PAR-20 230V COB 6W E-27 LED 1800-3000K dim2warm | 1-2 hverdage | 49 kr.418 kr. inkl. fragt | 369 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Scenelys & lamper |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Eurolite |
| Model | Eurolite sæt: PAR-20 Spot sil + PAR-20 230V COB 6W E-27 LED 1800-3000K dim2warm |
| Effekt | 6W |
| Spænding | 230V |
| EAN | 4026397362350 |
| Produkt-ID | E-20000689 |
| Forhandlerkategorier | Klassiske Par lamper |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Eurolite sæt: PAR-20 Spot sil + PAR-20 230V COB 6W E-27 LED 1800-3000K dim2warm er 369 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris


