
Scenelys & lamper
Eurolite sæt: PAR-38 Spot sil + PAR-38 230V COB 18W E-27 LED 1800-3000k dim2warm
Eurolite sæt: PAR-38 Spot sil + PAR-38 230V COB 18W E-27 LED 1800-3000k dim2warm findes lige nu fra 699 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Eurolite sæt: PAR-38 Spot sil + PAR-38 230V COB 18W E-27 LED 1800-3000k dim2warm | 1-2 hverdage | 49 kr.748 kr. inkl. fragt | 699 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Scenelys & lamper |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Eurolite |
| Model | Eurolite sæt: PAR-38 Spot sil + PAR-38 230V COB 18W E-27 LED 1800-3000k dim2warm |
| Effekt | 18W |
| Spænding | 230V |
| EAN | 4026397366181 |
| Produkt-ID | E-20000693 |
| Forhandlerkategorier | Klassiske Par lamper |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Eurolite sæt: PAR-38 Spot sil + PAR-38 230V COB 18W E-27 LED 1800-3000k dim2warm er 699 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ROADINGER Flightcase 4x AKKU Multiflood IP 18x10W RGBW Wash CRMX with charging function
Fra 8.199 kr.
1forhandler

Cameo IP65 strøm forlængerkabel. 20m P EX 020
Fra 749 kr.
1forhandler

Eurolite sæt: 4 x LED PAR-56 QCL Short sw + EPS Case
Fra 7.169 kr.
1forhandler

Showtec SR-4 Timer/Volume Remote For Stellar S-1200
Fra 239 kr.
1forhandler