
Scenelys & lamper
Eurolite Spejlkugle sæt 20 cm. Med motor 5W LED spot med farver & remote
Eurolite Spejlkugle sæt 20 cm. Med motor 5W LED spot med farver & remote findes lige nu fra 819 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Spejlkugle sæt 20 cm. Med motor, 5W LED spot med farver & remote | 1-2 hverdage | 49 kr.868 kr. inkl. fragt | 819 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Scenelys & lamper |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Eurolite |
| Model | Eurolite Spejlkugle sæt 20 cm. Med motor, 5W LED spot med farver & remote |
| Kabellængde | 20 cm |
| Effekt | 5W |
| EAN | 4026397654233 |
| Produkt-ID | E-20000563 |
| Forhandlerkategorier | Spejlkugle sæt |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Eurolite Spejlkugle sæt 20 cm. Med motor 5W LED spot med farver & remote er 819 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



