
Scenelys & lamper
Eurolite Spejlkugle sæt 20 cm. Med motor og 3W hvid LED spot
Eurolite Spejlkugle sæt 20 cm. Med motor og 3W hvid LED spot findes lige nu fra 499 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Spejlkugle sæt 20 cm. Med motor og 3W hvid LED spot | 1-2 hverdage | 49 kr.548 kr. inkl. fragt | 499 kr. Før 719 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Scenelys & lamper |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Eurolite |
| Model | Eurolite Spejlkugle sæt 20 cm. Med motor og 3W hvid LED spot |
| Kabellængde | 20 cm |
| Effekt | 3W |
| Farve | hvid |
| EAN | 4026397403343 |
| Produkt-ID | E-50101856 |
| Forhandlerkategorier | Spejlkugle sæt |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Eurolite Spejlkugle sæt 20 cm. Med motor og 3W hvid LED spot er 499 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



