
Scenelys & lamper
Eurolite Spejlkugle sæt 30 cm. Med motor og 3W hvid LED spot
Eurolite Spejlkugle sæt 30 cm. Med motor og 3W hvid LED spot findes lige nu fra 579 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Spejlkugle sæt 30 cm. Med motor og 3W hvid LED spot | 1-2 hverdage | 49 kr.628 kr. inkl. fragt | 579 kr. Før 869 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Scenelys & lamper |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Eurolite |
| Model | Eurolite Spejlkugle sæt 30 cm. Med motor og 3W hvid LED spot |
| Kabellængde | 30 cm |
| Effekt | 3W |
| Farve | hvid |
| EAN | 4026397403367 |
| Produkt-ID | E-50101861 |
| Forhandlerkategorier | Eurolite |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Eurolite Spejlkugle sæt 30 cm. Med motor og 3W hvid LED spot er 579 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



