
Scenelys & lamper
OMNILUX PAR-56 12V/16W 3000K LED-lampe til swimmingpool (Varm
OMNILUX PAR-56 12V/16W 3000K LED-lampe til swimmingpool (Varm findes lige nu fra 719 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNILUX PAR-56 12V/16W 3000K LED-lampe til swimmingpool (Varm Hvid) | 1-2 hverdage | 49 kr.768 kr. inkl. fragt | 719 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Scenelys & lamper |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | OMNILUX PAR-56 12V/16W 3000K LED-lampe til swimmingpool (Varm Hvid) |
| Effekt | 16W |
| Spænding | 12V |
| Farve | hvid |
| EAN | 4026397747249 |
| Produkt-ID | E-88126351 |
| Forhandlerkategorier | Swimmingpool pærer |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNILUX PAR-56 12V/16W 3000K LED-lampe til swimmingpool (Varm er 719 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Artecta Havana Neon 2835 60 RGB RGB 60 LEDs/m 14 W/m 24 V
Fra 1.259 kr.
1forhandler

FOS Lighting FOS TOUR PAR 150 PEARL 150 Watt RGBW LED. 80° Beam Angle IP65
Fra 2.949 kr.
1forhandler

Cameo Infrared remote control for Q-SPOTS (V2) Q-SPOT REMOTE 2
Fra 99 kr.
1forhandler

Cameo UV BAR 200 IR LED UV Bar med 12 × 3 W med fjernbetjening
Fra 1.839 kr.
1forhandler