
Scenelys & lamper
Showtec Performer Pendant 150 Q6 150 W RGBALC House Light LED Fresnel
Showtec Performer Pendant 150 Q6 150 W RGBALC House Light LED Fresnel findes lige nu fra 6.849 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Showtec Performer Pendant 150 Q6 150 W RGBALC House Light LED Fresnel | 1-2 hverdage | 0 kr.6.849 kr. inkl. fragt | 6.849 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Scenelys & lamper |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Showtec |
| Model | Showtec Performer Pendant 150 Q6 150 W RGBALC House Light LED Fresnel |
| Kabellængde | 2.4 m |
| Effekt | 150 W |
| EAN | 8717748492692 |
| Produkt-ID | 33150 |
| Forhandlerkategorier | Penel LED lamper |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Showtec Performer Pendant 150 Q6 150 W RGBALC House Light LED Fresnel er 6.849 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Artecta Cartago Halo Ribbon COB 320 CCT 2400 K CRI 90 700 lm/m 320 LEDs/m 8 W/m 24 V
Fra 409 kr.
1forhandler

Cameo Outdoor SMD LED Wash Light and Strobe RGBW Version Cameo
Fra 0 kr.
1forhandler

Showtec Airstrike 5R Quad Stråleeffekt 5R pære 190 Watt
Fra 5.589 kr.
1forhandler

Cameo Vertical Mount Option for PIXBAR G2 Cameo
Fra 1.139 kr.
1forhandler