
Scenelys & lamper
Showtec Performer Pendant 75 Q6 70 W RGBALC House Light LED Fresnel
Showtec Performer Pendant 75 Q6 70 W RGBALC House Light LED Fresnel findes lige nu fra 4.499 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Showtec Performer Pendant 75 Q6 70 W RGBALC House Light LED Fresnel | 1-2 hverdage | 0 kr.4.499 kr. inkl. fragt | 4.499 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Scenelys & lamper |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Showtec |
| Model | Showtec Performer Pendant 75 Q6 70 W RGBALC House Light LED Fresnel |
| Kabellængde | 2.4 m |
| Effekt | 70 W |
| EAN | 8717748547187 |
| Produkt-ID | 33149 |
| Forhandlerkategorier | Penel LED lamper |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Showtec Performer Pendant 75 Q6 70 W RGBALC House Light LED Fresnel er 4.499 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



