
Scenelys & lamper
Showtec UV LED Bar 100 cm MKII LED Blacklight
Showtec UV LED Bar 100 cm MKII LED Blacklight findes lige nu fra 1.809 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Showtec UV LED Bar 100 cm MKII LED Blacklight | 1-2 hverdage | 49 kr.1.858 kr. inkl. fragt | 1.809 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Scenelys & lamper |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Showtec |
| Model | Showtec UV LED Bar 100 cm MKII LED Blacklight |
| Kabellængde | 100 cm |
| Effekt | 3 W |
| EAN | 8717748303325 |
| Produkt-ID | 80328 |
| Forhandlerkategorier | UV LED bar |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Showtec UV LED Bar 100 cm MKII LED Blacklight er 1.809 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Artecta Cartago Halo Ribbon COB 320 CCT 2400 K CRI 90 700 lm/m 320 LEDs/m 8 W/m 24 V
Fra 409 kr.
1forhandler

Eurolite LED PARty Spot 12 x 3 W 3in1 LEDs in RGB
Fra 409 kr.
1forhandler

Showtec LED Octostrip Sæt MKII 100 cm Sektion Kontrol
Fra 9.369 kr.
1forhandler

SHOWTEC Quicklock Bracket For Showtec Xpression series
Fra 149 kr.
1forhandler