
Scenelys & lamper
Showtec UV LED Bar 50 cm MKII LED Blacklight
Showtec UV LED Bar 50 cm MKII LED Blacklight findes lige nu fra 919 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Showtec UV LED Bar 50 cm MKII LED Blacklight | 1-2 hverdage | 49 kr.968 kr. inkl. fragt | 919 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Scenelys & lamper |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Showtec |
| Model | Showtec UV LED Bar 50 cm MKII LED Blacklight |
| Kabellængde | 50 cm |
| Effekt | 3 W |
| EAN | 8717748303318 |
| Produkt-ID | 80327 |
| Forhandlerkategorier | UV LED bar |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Showtec UV LED Bar 50 cm MKII LED Blacklight er 919 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Cameo 4-Way Barndoor for ZENIT W300 and B200 Cameo
Fra 0 kr.
1forhandler

Cameo OMEGA BRACKET 4 Omega Bracket with Bracing Slot
Fra 349 kr.
1forhandler

Artecta Cartago Ribbon 2835 128 CCT 3000 K CRI 90 1270 lm/m 128 LEDs/m 9.6 W/m 24 V
Fra 369 kr.
1forhandler

Eurolite AKKU UP-4 Entry QCL Spot
Fra 1.839 kr.
1forhandler