
Stativer & stands
Gravity højttaler mellemrør. 82-140 cm. Max. 40 kg. 35 mm
Gravity højttaler mellemrør. 82-140 cm. Max. 40 kg. 35 mm findes lige nu fra 189 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Gravity højttaler mellemrør. 82-140 cm. Max. 40 kg. 35 mm | 1-2 hverdage | 49 kr.238 kr. inkl. fragt | 189 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Stativer & stands |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Gravity |
| Model | Gravity højttaler mellemrør. 82-140 cm. Max. 40 kg. 35 mm |
| Kabellængde | 140 cm |
| Truss/størrelse | 35 mm |
| EAN | 4049521196843 |
| Produkt-ID | A-GSP3332B |
| Forhandlerkategorier | Højtaler mellemrør |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Gravity højttaler mellemrør. 82-140 cm. Max. 40 kg. 35 mm er 189 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



