
Stativer & stands
Gravity Lys/ højttaler stativ. Ø35 mm. Max. 244 cm. Max. 20 kg. Hvidt. Gravity LS 431 W
Gravity Lys/ højttaler stativ. Ø35 mm. Max. 244 cm. Max. 20 kg. Hvidt. Gravity LS 431 W findes lige nu fra 1.559 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Lys/ højttaler stativ. Ø35 mm. Max. 244 cm. Max. 20 kg. Hvidt. Gravity LS 431 W | 1-2 hverdage | 49 kr.1.608 kr. inkl. fragt | 1.559 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Stativer & stands |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Gravity |
| Model | Gravity Lys/ højttaler stativ. Ø35 mm. Max. 244 cm. Max. 20 kg. Hvidt. Gravity LS 431 W |
| Kabellængde | 244 cm |
| Effekt | 431 W |
| Truss/størrelse | 35 mm |
| EAN | 4049521394379 |
| Produkt-ID | A-GLS431W |
| Forhandlerkategorier | Push-up stativer |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Gravity Lys/ højttaler stativ. Ø35 mm. Max. 244 cm. Max. 20 kg. Hvidt. Gravity LS 431 W er 1.559 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Gravity MS STB 01 PRO Stereo Array Microphone Bar
Fra 379 kr.
1forhandler

Gravity Pipe and Drape curtain system incl. curtain Gravity
Fra 2.689 kr.
1forhandler

DIMAVERY Bækken stativ Dimavery SC-802
Fra 719 kr.
1forhandler

Gravity Nodestativ med aluplade. Skruefri justering. Gravity NS ORC
Fra 459 kr.
1forhandler