
Stativer & stands
Gravity Speaker Stand 35 mm Aluminium SP 5211 B
Gravity Speaker Stand 35 mm Aluminium SP 5211 B findes lige nu fra 429 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Gravity Speaker Stand 35 mm, Aluminium - SP 5211 B | 1-2 hverdage | 49 kr.478 kr. inkl. fragt | 429 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Stativer & stands |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Gravity |
| Model | Gravity Speaker Stand 35 mm, Aluminium - SP 5211 B |
| Kabellængde | 192 cm |
| Materiale | aluminium |
| Truss/størrelse | 35 mm |
| EAN | 4049521194535 |
| Produkt-ID | A-GSP5211B |
| Forhandlerkategorier | Højtalerstativer |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Gravity Speaker Stand 35 mm Aluminium SP 5211 B er 429 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Gravity Guitar Rack til 5 stk. elguitar/akustisk/bas
Fra 599 kr.
1forhandler

Gravity Universal Gravity Ring Pack Concrete Grey RP 5555 GRY 1
Fra 37 kr.
1forhandler

KÖNIG & MEYER K&M mikrofonstativ KM-259
Fra 939 kr.
1forhandler

SMARTMETAL Smart Screen Hoister stand EXCL flightcase
4,8Fra 89.376 kr.
1forhandler