
Stativer & stands
Gravity Speaker Stand 35 mm Aluminium White SP 5211 W
Gravity Speaker Stand 35 mm Aluminium White SP 5211 W findes lige nu fra 469 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Gravity Speaker Stand, 35 mm, Aluminium, White - SP 5211 W | 1-2 hverdage | 49 kr.518 kr. inkl. fragt | 469 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Stativer & stands |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Gravity |
| Model | Gravity Speaker Stand, 35 mm, Aluminium, White - SP 5211 W |
| Kabellængde | 192 cm |
| Effekt | 5211 W |
| Materiale | aluminium |
| Truss/størrelse | 35 mm |
| EAN | 4049521218828 |
| Produkt-ID | A-GSP5211W |
| Forhandlerkategorier | Gravity |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Gravity Speaker Stand 35 mm Aluminium White SP 5211 W er 469 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



