
Stativer & stands
Gravity wind up højttaler mellemrør. 80-110 cm. Max. 40 kg . M20
Gravity wind up højttaler mellemrør. 80-110 cm. Max. 40 kg . M20 findes lige nu fra 799 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Gravity wind up højttaler mellemrør. 80-110 cm. Max. 40 kg . M20 | 1-2 hverdage | 49 kr.848 kr. inkl. fragt | 799 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Stativer & stands |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Gravity |
| Model | Gravity wind up højttaler mellemrør. 80-110 cm. Max. 40 kg . M20 |
| Kabellængde | 110 cm |
| Truss/størrelse | 35 mm |
| EAN | 4049521245688 |
| Produkt-ID | A-GSP2472B |
| Forhandlerkategorier | Højtaler mellemrør |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Gravity wind up højttaler mellemrør. 80-110 cm. Max. 40 kg . M20 er 799 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Monacor Mikrofonstativ sort MS-20/SW IMG STAGE LINE
Fra 349 kr.
1forhandler

Showgear MAT-350 Line Array Tower Mammoth Stand 6.5
Fra 54.389 kr.
1forhandler

Gravity Universal Gravity Ring Pack Sunshine Yellow RP 5555 YEL 1
Fra 37 kr.
1forhandler

Showgear MAT-250 Compact Line Array Tower Mammoth Stand 6.5
Fra 45.409 kr.
1forhandler